www.dezadata.cz

   +420 724 500 650

   pkyvala@dezadata.cz

Společnost DEZADATA spol. s r.o. je poskytovatelem komplexního řešení CAFM s plnohodnotným propojením CAD a BIM. Její předností je široká nabídka možností, jak formou webové prezentace využít a vytěžit vaše datové modely CAD a BIM. Samozřejmostí je napojení na vaše vnitropodnikové agendy.

Její řešení se zaměřuje na grafickou prezentaci CAD a BIM modelů pro široké spektrum uživatelů. Modely umí vytěžit a následně spojit s datovou strukturou v CAFM a takto získaná data plnohodnotně využít přesně podle představ vašeho FM manažera nebo běžného uživatele systému. Grafická prezentace dat CAFM není jen o CAD a BIM. Učí se naslouchat vašim prosbám a problémům a umí pracovat i s málem, které máte z historie. Do grafické podoby umí přenést i vaše staré plány, fotografie či pouhé náčrty. Její tým se postará a metodicky provede celým procesem grafického spojení s daty. To vše v rámci jednoho webového prostředí bez nutnosti instalace několika aplikací. Bez omezení a s přístupem odkudkoliv.

Není-li vašim cílem spojení datových modelů s CAFM, ale pouze jejich vytěžení a použití v jiném prostředí, je vám taktéž k dispozici.

Pokud nemáte potřebná data, pomůže vám i s tím. Zajistí pasportizaci vašich prostor, pořídí fotodokumentaci, zaměří vaši kancelář, vytvoří základní BIM model a na závěr vám z celé stavby vytvoří moderní virtuální prohlídku pro vaši další prezentaci.

Neváhejte ji kontaktovat. Najde řešení i pro vaši budovu.