http://www.planradar.com/cs/

  +44 20 396 629 06

  info@planradar.com

 

Aplikace PlanRadar je oceňovaná digitální platforma pro dokumentaci, správu úkolů a komunikaci v projektech stavebnictví a realit fungující na bázi SaaS (z anglického Software as a Service neboli „software jako služba“), která je vhodná pro všechny profesionály napříč oborem stavebnictví.

PlanRadar digitalizuje veškeré každodenní procesy a komunikaci napříč nemovitostmi a stavebnictvím. Svým uživatelům umožňuje připojit se přes internet ke cloudové aplikaci, čímž propojuje všechny zúčastněné strany projektu a poskytuje jim přístup k cenným projektovým datům v reálném čase. To vede ke zvyšování kvality, poklesu nákladů a rychlejší realizaci práce i projektu celkově. Uživatelská přívětivost a flexibilita jsou hlavními pilíři platformy, což umožňuje zapojení každého pracovníka v průběhu celého životního cyklu budovy od dodavatelů a inženýrů až po správce a vlastníky nemovitostí. Nastavení lze také přizpůsobit různým velikostem projektu i firemním procesům.

Platforma funguje po celém světě, v současnosti na více než 65 trzích včetně České republiky, na kterých PlanRadar používá přes 120 000 realitních profesionálů. PlanRadar je aktuálně k dispozici ve 20 jazycích a lze jej používat na všech typech zařízení IOS, Windows a Android. PlanRadar se sídlem ve Vídni v Rakousku má 18 poboček po celém světě.