BIM a FM

Informace

23. 1. 2020 - Praha

Seminář BIM a FM je pro Vás tím pravým, pokud Vás zajímá problematika BIM a FM, chcete se dozvědět, jak hodně jsme se přiblížili k reálnému využití BIM při správě a údržbě staveb, jak jsou BIM data užitečná během provozu stavby. Jaký zvolit nástroj, jak jej implementovat. Vidět ukázky na konkrétních příkladech z aktuální praxe, dozvědět se, jak se to daří i kde co pokulhává.

Přijďte se s odborníky na BIM a na FM pobavit o všem, co s problematikou uplatnění BIM při podpoře Facility Managementu souvisí a o tom co Vás zajímá.

V tuto chvíli pro Vás připravujeme program.

Program konference

23. 1. 2020

seminář BIM a FM

Vložné

typ vstupenky výše složného
(uvedené ceny jsou bez 21% DPH)
Základní poplatek  1 500 Kč
Poplatek pro členy czBIM, CzGBC a ČKA                  800 Kč

Sleva 20% pro spolupracující organizace po uvedení slevového kódu.

Přihlašovací formulář

Typ registračního poplatku

Poplatek pro členy czBIM 800 Kč
Základní poplatek 1500 Kč

Účastník 2

Účastník 3

Účastník 4

Účastník 5

Přidat účastníka

Prosíme o vyplnění vašich registračních údajů, které budou použity pro vytvoření zálohové faktury.

Vzkaz pro nás:


Chcete zaslat fakturu na jinou adresu? Klikněte zde...

Místo konání:

Budova Nadace pro rozvoj architektury a stavebnictví

Václavské náměstí 31

Praha 1


Parkování:

Parkování je v této části Prahy poměrně obtížné (Praha 1 má zřízené parkovací zóny), doporučujeme použít městskou hromadnou dopravu.  K využití jsou také parkoviště P+R, které jsou umístěny u metra v lokalitách Skalka I, II, Zličín I, II, Nové Butovice, Opatov, Chodov, Ládví, Letňany, Rajská zahrada, Černý Most I, II, Nádraží Holešovice a Depo Hostivař – více na http://www.parkujvklidu.cz/parkovani-pr/ . Protože parkoviště P+R bývají velmi často obsazené, doporučujeme další možnosti pro parkování. Nedaleko hotelu je placené parkoviště Na Florenci 25 Praha 1, Nové město, (vjezd z ulice Na Florenci). Více zde: http://www.hlidaneparkoviste.cz/parkoviste-praha-a-okoli/parkoviste-rap-praha-s-r-o-/ Příjezd po dálnici D8 – parkoviště Střelničná / Dolejškova Praha 8, celodenní parkování stojí 100kč http://www.hlidaneparkoviste.cz/parkoviste-praha-a-okoli/parkoviste-parkovisteladvi-cz . Příjezd po dálnici D1 - http://www.parkovistepraha.cz/index.php?site=pankra


Doprava prostřednictvím MHD:

Metro trasa A a B: stanice Můstek

Metro trasa A a C: stanice Muzeum

Tramvaje č. 1, 3, 5, 6, 9, 14 a 24