Pozvánka na live webináře BIM systému Allplan 2020

Pozvánka na live webináře BIM systému Allplan 2020

Allplan, kolektivní člen czBIM vás srdečně zve na online webináře nové verze Allplan 2020. Ve třech profilových webinářích máte možnost se seznámit s jeho možnostmi a hlavními výhodami.

Allplan Architecture je BIM řešením pro architekty, které zajišťuje absolutní kreativitu a kontrolu projektů. Software umožňuje vytvářet detailní návrhy a komplexní 3D modelování. Samozřejmostí jsou profesionální výstupní plány a vizualizace, jakož i precizní výkazy výměr materiálů pro přesné náklady.

Allplan Engineering je výkonné BIM řešení pro pozemní a inženýrské stavby. Vysoká výkonnost softwaru umožňuje inženýrům rychle a přesně vytvářet modely, podrobně navrhnout výztuž a vytvářet kvalitní výkresy, precizní výkaz výměr materiálů pro přesné náklady, jakož i vizualizace.

Allplan Bridge je profesionální BIM řešení pro projektování mostů. Jako první na světe umožňuje plně integrované řešení modelování, statické výpočty a návrhy mostů. Pracujete jen s jedním nástrojem: od podrobného parametrického modelu včetně předpínacích kabelů, přes návrh procesu výstavby až po statický výpočet navrhovaného mostu.

14.11.2019 Live webinář: Allplan Architecture
14.11.2019 Live webinář: Allplan Engineering
26.11.2019 Live webinář: Allplan Bridge


Více o webinářích a přihlášku naleznete zde: https://www.allplan.com/cz/udalosti/terminy/?