kolektivní členové

Kolektivní členové


 

 Allplan | kolektivní člen CzBIM

Allplan Česko

Již více než 30 let podporuje Allplan architekty, stavební inženýry, stavební průmysl a management velkých budov moderním softwarem v jejich snaze projektovat, budovat a provozovat působivé stavby. V Evropě je vedoucím poskytovatelem BIM řešení (Building Information Modeling). Společnost založil průkopník CAD softwaru profesor Georg Nemetschek v roce 1963. Od té doby Allplan udává impulz všem, kteří se zabývají výstavbou a správou stavebních objektů. Inovativní duch zakladatele je ještě i dnes součástí genů firmy a žene ji vpřed.
www.allplan.cz

 


 

 BIM Project

BIM Project

BIM Project je technická podpora pro architekty, inženýry a designéry. Poskytuje vývoj nástrojů pro efektivní práci v BIM softwarech jak pro jejich uživatele, tak pro výrobce ve stavebním odvětví.
www.bimproject.cz


 

 CAD Studio | kolektivní člen CzBIM

CAD Studio

Společnost CAD Studio a.s. je tradičním dodavatelem CAD/CAM, BIM a GIS řešení ve střední Evropě. Portfolio společnosti pokrývá všechna profesní řešení v oblastech strojírenství a výroby, stavebnictví a architektury, geodézie a mapování, vizualizace a animace i geografických informačních systémů pro správu majetku a infrastruktury.
www.cadstudio.cz

 


 

di5 architekti inženýři

di5 architekti inženýři je rozšířený architektonický ateliér tvořený architekty a inženýry, kteří úzce spolupracují v průběhu všech fází vývoje projektu.
www.di5.cz

 


 GEFOS inženýring | kolektivní člen CzBIM

GEFOS inženýring

GEFOS inženýring, s.r.o. je jednou z dceřiných společností firmy GEFOS a.s.. Její činnost se komplexně zaměřuje na projektové a inženýrské činnosti, které, mimo jiné, v sobě zahrnují i řešení právních vztahů k nemovitostem
www.gefosinzenyring.cz

 


Graitec

GRAITEC s.r.o., Platinum partner společnosti Autodesk, je mezinárodní společnost zabývající se dlouhodobě vývojem a prodejem softwaru pro projekční, stavební a architektonické společnosti a to jak 2D, tak 3D. GRAITEC disponuje vysoce odborným technickým zázemím, díky němuž nabízí implementaci BIM včetně přizpůsobení na míru a kvalitní následný support. Jako jediná společnost v ČR přináší GRAITEC mezinárodní know-how v oblasti BIM také českým uživatelům.

www.graitec.cz


 

 IBR Consulting

IBR Consulting

Hlavní obchodní činnost firmy IBR Consulting, která se skládá ze dvou divizí - Divize Aspe je zaměřena na vývoj, prodej a podporu softwaru na přípravu a sledování realizace staveb.
Divize Technické Asistence k tomu přidává služby v oblastech Contract Managementu, cenových expertíz, inženýrských služeb a technického dozoru staveb a koordinátora BOZP.
www.ibrconsulting.cz


 

 

MS architekti

Architektonický ateliér MS architekti má takřka dvacetiletou tradici, běheme této doby navrhla a projektovala celou široké spektrum komečních nemovitostí i řadu rezidenčních objektů.
www.msarchitekti.cz


 

 

 Nemetschek SCIA

SCIA

Od svého založení v roce 1974 se SCIA specializuje na pokročilé inženýrské výpočty prováděné po celém světě.Scia je členem globálně operující skupiny Nemetschek Group. Spolu se Scia, Allplan, Graphisoft, Vectorworks, Maxon a řadou dalších společností jako Frilo a Glaser tvoří tato organizace největší světovou IT společnost na poli AEC pro navrhování konstrukcí, jejich realizaci a řízení provozu.
www.scia.cz


 VPÚ DECO Praha

VPÚ DECO Praha

VPÚ DECO PRAHA a.s. vznikla v roce 1993 privatizací Vojenského projektového ústavu Praha, založeného v roce 1951. Společnost představuje projektový celek, který se zaměřuje na komplexní předprojektovou, projektovou, inženýrskou a konzultační činnost spojenou s realizací pozemních staveb, silničních a dálničních staveb, mostů, městských komunikací, podzemních, vodohospodářských a ostatních inženýrských staveb.
www.vpupraha.cz


 

 

 Prima Bilavčík

Prima Bilavčík

PRIMA BILAVČÍK, s.r.o. je největší nezávislý dodavatel délkové měřicí techniky v České republice.
Fúzí firem Petr Bilavčík – PRIMA a PRIMA BILAVČÍK, s.r.o. se dostal prodej měřicí techniky a oblast poskytování servisu, oprav a především kalibrace měřidel pod jednu firmu.

Od roku 2003 provozujeme vlastní Akreditovanou kalibrační laboratoř č. 2318, v níž poskytujeme kalibrace s akreditací pro délky, úhel, teplotu, tlak, vlhkost, váhy, závaží, moment síly a elektrických veličin. Jsme členem Kalibračního sdružení České republiky a Kalibračného združenia Slovenskej republiky.

www.primab.cz


 Copy General

Copy General

Projektovou dokumentaci zpracovává Copy General více než 20 let.

Podle každodenních potřeb architektů, projektantů, stavbařů a developerů vytvořili v Copy General specializovanou řadu služeb PLAN.

Copy General nabízí profesionální informační management stavebním projektům – jednoduchá správa, okamžitý tisk, pohotová distribuce.

I proto s Copy General spolupracují nejvýznamnější stavební firmy z České republiky, Polska, Maďarska a Ruska.

www.copygeneral.cz